OSTATNIM RAZEM, GDY POJAWIŁ SIĘ TEN SYGNAŁ, BITCOIN WZRÓSŁ O 2,000%. TO PO PROSTU POJAWIŁ SIĘ PONOWNIE

  • Bitcoin widział ogromny rajd w ciągu ostatnich kilku tygodni, rajd sięgający 14.100 dolarów.
  • Bitcoin pozostaje w górę o 25% w ciągu ostatnich dwóch tygodni.
  • Analitycy uważają, że BTC jest gotowy do rajdu jeszcze wyżej w najbliższych tygodniach, mimo że nie udało się ustalić 14.000 dolarów jako wsparcie.
    200-dniowa średnia krocząca kryptokursztynu ustanowiła ostatnio nowy, wszechogarniający haj, po tym jak zrobiono to w maju lub czerwcu 2018 roku.
  • Ten byczy sygnał był ostatnio widziany w 2016 roku, przed rajdem na poziomie 2,000%.

BITCOIN MÓGŁ WKRÓTCE ZOBACZYĆ WYKŁADNICZY RAJD, KLUCZOWE DANE POKAZUJĄ

Bitcoin widział ogromny rajd w ciągu ostatnich kilku tygodni. Od czasu spadku do 9.800 dolarów we wrześniu, wiodąca krypto waluta osiągnęła poziom 13.900 dolarów od czasu napisania tego artykułu. Krypto waluta stanęła w obliczu dużej zmienności z powodu zmienności ceny dolara amerykańskiego w związku z wyborami.

W ciągu ostatnich dwóch tygodni Bitcoin wzrósł o 25%, co czyni go jednym z najlepiej prosperujących aktywów w tym okresie czasu.

Analitycy uważają, że BTC jest gotowa do rakiety jeszcze wyżej w nadchodzących tygodniach, mimo że nie udało się ustalić 14.000 dolarów jako wsparcie. Jeden z analityków kryptokasetów niedawno podzielił się poniższym wykresem, zauważając, że kryptokur waluta stanowi niezwykle byczy sygnał.

200-dniowa średnia krocząca krypto waluta wyznaczyła ostatnio nowy rekord, po tym jak w maju lub czerwcu 2018 roku. Było to ostatnio obserwowane przed szeregiem wykładniczych wieców, takich jak ten z 2013 i 2016 roku. Bitcoin osiągnął 2,400% od tego sygnału do ostatniego wszechobecnego haju.

„BTC“ codziennie: Gwóźdź do trumny niedźwiedzia? 200 dniowy mgr właśnie zrobił nowy ATH. Dwa razy, kiedy to się stało, nie było żadnego spojrzenia wstecz.“

NAJLEPSI MAKROINWESTORZY SPODZIEWAJĄ SIĘ LAWINOWEGO RAJDU

Sentyment ten jest zaskakująco zgodny z tym, co zdaniem analityków będzie miało miejsce.

Raoul Pal, dyrektor generalny Real Vision i wybitny analityk makro, powiedział niedawno, że wiodąca krypto waluta może wzrosnąć do 100 000 USD i przekroczyć ten cykl rynkowy.

Pal stwierdził, że jest to prawdopodobnie spowodowane wejściem kapitału instytucjonalnego w przestrzeń Bitcoinów:

„Z tego, co wiem ze wszystkich instytucji, wszystkich ludzi, z którymi rozmawiam, wchodzi w to ogromna ściana pieniędzy. To jest ogromna ściana pieniędzy – tylko rury nie są tam, aby ludzie mogli to zrobić jeszcze, i to nadchodzi. Ale to jest na radarze wszystkich i pracuje nad tym mnóstwo bystrych ludzi.“

Kryptofaktura może trafić do 1,000,000 dolarów w nadchodzącej dekadzie, mówi Pal. To dałoby jej kapitalizację rynkową przewyższającą kapitalizację złota, które obecnie ma kapitalizację rynkową około 11 miliardów dolarów.